Predlžovanie vlasov

Ako jeden z mála salónov v Bratislave VH Hair salon získal certifikát na predlžovanie vlasov svetovej značky Great Lenghts.

Značka Great Lenghts je svetovou jednotkou v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. Používa 100% prírodný ľudský vlas. Zakladateľom značky Great Lenghts je David Gold, ktorý ako prvý patentoval predlžovanie vlasov vo Veľkej Británii v roku 1991.

Základným znakom, je že spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna a napojené vlasy nevidno. Great Lengths nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.

Great Lengths kladie dôraz na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku toho nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.

Biopolymerizovaný keratin, je spoj ktorý obsahuje identickú štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas, nie je ich cítiť ani na dotyk. Jednou z najväčších výhod je absolútne bezchybná aplikácia, vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Metódy napájania

Značka Great Lenghts používa až 7 metód napájania vlasov. V našom salóne ponúkame najčastejšie používané metódy:

CLASSIC – tepelná metóda – oválny spoj
ULTRAZVUK – studená metóda – oválny/plochý spoj
MULTISONIC – studená metóda – úzky plochý spoj- napojí až 5 prameňov naraz

Great Lenghts ponúka viac tipov vlasov:

Standard
Soft – jemné
Tomorow´look – vhodné do ofín
Flow – dvojfarebné
Crazy – výrazné farby
Swarovsky strands – pramene so Swarovsky kamienkami

Celková služba predlžovania alebo zahusťovania vlasov zahŕňa:

Prvé umytie vlasov špeciálnym Great Lenghts šampónom, následné presušenie vlasov
Napojenie prameňov
Strih
Konečná úprava

Video ukážky

Classic

Tento veľmi obľúbený bezkonkurenčný prístroj sa stal uznávaným štandardom. Aplikátor je nahrievaný na jednej strane a jeho teplota sa rovná teplote kulmy. To umožní ľahké spracovanie spoja s vašimi vlasmi. Výsledkom je čistá práca, nerozoznateľný spoj, ktorý môžete česať a vlasy upravovať ako predtým. Najdôležitejšie je, že vaše vlasy nebudú zaťažované a poškodené.

Ultrazvuk

Táto metóda využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov. Je vhodný i pre jemné a riedke vlasy. Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

Multisonic

Skutočnou revolúciou predlžovania vlasov metódou Great Lengths je nový prístroj Multisonic. Najnovšia a technologicky najvyspelejšia metóda, ktorá umožňuje mimoriadne presnú aplikáciu a nasadenie 5 prameňov vlasov naraz s takmer neviditeľnými spojmi. Táto metóda je natoľko revolučná, že svojou profesionalitou, kvalitou a spoľahlivosťou očarila mnoho zákazníčok natoľko, že tejto metóde ostali verné.