Kaderníctvo

VH Hair Salon je jeden z najluxusnejších kaderníckych salónov nachádzajúci sa v Bratislavskom Ružinove. Je založený uznávaným hair stylistom Vladom Horňákom, ktorý necelých 13 rokov pracoval v prestížnom salóne Pierot v Bratislave. Rozhodol sa posunúť ďalej a budovať svoju vlastnú kariéru. Za pomoci svojej priateľky vytvoril salón s najmodernejšími kreslami talianskej značky Maletti a zariadili salón podľa najnovších trendov.

VH Hair salon ponúka kvalitné služby s profesionálnou vlasovou kozmetikou L´oreal Professionel Paris , Great Lenghts, KÉRASTASE Paris a Alterna Professional Haircare. Ako jediný salón v Bratislave ponúka svojim klientom relax na najvyššej úrovni za pomoci najmodernejšieho kaderníckeho masážneho kresla s chromoterapiou .

Ako jeden z mála salónov v Bratislave VH Hair salon získal certifikát na predlžovanie vlasov svetovej značky Great Lenghts. V Bratislave ako prvý salon ponúka najnovšiu metódu predlžovania 100% panenských vlasov Multisonic , ktorá napojí 5 prameňov naraz a ušetrí čas klientkám .

Vlado Horňák sa pravidelne zúčastňuje na rôznych školeniach a získava vždy cenné rady, ktoré využíva na skvalitnenie svojej práce. A taktiež ponúka najnovšie trendy farieb a strihov.

Hlavnou filozofiou salónu je vytvárať príjemnú atmosféru doplnenú poskytovaním kvalitných služieb spojených s relaxom. Ak chcete pocítiť vyšší štandard, príďte si oddýchnuť a skrášliť sa do nášho salónu.

Tešíme sa na Vás!